Jestli ale chceš,tak pojď s náma taky. Fotky jsou super
Ty jsou od Petra že jo? Chybí mi tam totiž ještě Anety žebírka 
až do dalšího týdne), tak můžeme jít klído trénovat
Košík nám někdo dá

To je vyloučeno. V mém rajónu mi neunikne ani myška
Chtělo by to aspoň jeden trénink před Jiřicema. Jindy než v pátek to asi nepůjde.Nebo teda předek může jít i jiné dny. Popřemýšlejte o tom 
i když rynárecký internet je ten nejrychlejší na světě... 
To zas bude večírek 
Páác 
Zítra dám na 100% vědět jetli pojedu do Jiřic prdlouškové 
Anketka už je tu celkem dlouho a je z ní zřejmé,co způsobilo podle mínění spoluobčanů Gabčinu nevolnost
Jestli by teď nebylo dobré vyzjistit něco třebas o
Anetce 
Mě se líbí anketka, co tu je 
a videa opravdu akční!!! 


By mě zajímalo, co mi nalily do té kofoly, pač jsem vůbec nezaregistrovala ty kytarové sóla a tanečky
Ještě, že vás máme Vlčice
Za třetí odstaveček půjdeš pěkně klečet
A od Šimona tam prosím dejte, ať si můžu znova prohlédnout, jak ste s Blaženkou krásně zabojovaly
A popřemýšlejte prosím o nové anketce 

, s Gabčou jsme sem nahrály fotky a dvě videa(útok+malý sestřih z večera). Nevěděly jsme jestli sem dát odkaz i na video od Šimona, protože naše je z jiného úhlu, Co myslíte


, ale koukám, ten čas neni žádná sláva 
To je jasný, bez toho se liga vést nedáá...


| návštěvníků stránky | |
|---|---|
| celkem | 154 970 |
| tento týden | 122 |
| dnes | 59 |