Svet-Stranek.cz
Hlavně, že je večírek :)
Holky z Rynárce

Soutěže:Hlavně, že je večírek :)

Soutěže

Kletečná 22.9.2012

Soutěž, bez které bychom se neobešly… soutěž v Kletečné . Předvedly jsme se v senzačních dresech, které by na nás nikdo nečekal . Velice slušivé, vzdušné, červené dresy sdh Kletečné. Kluci byli velice laskaví a půjčili nám věci potřebné k útoku. Děkujeme, moc si toho vážíme!! Nervózní jsme byly více než kdy jindy, po té delší odmlce na trati se není čemu divit. Nakonec jsme předvedly pěkný útok s časem 27s. Letošní rok PHL zcela ovládla družstva z Bácovic , velké drama neproběhlo, bácovičtí měli jasné putovní poháry za ženy i muže z předešlých soutěží. Jako poslední se mimo soutěž předvedlo družstvo nejmladších hasičů PHL a v zápětí těch nejzkušenějších/nejstarších. Příští rok by se mohla tyto družstva mimo závod pro zpestření losovat, ale necháme se překvapit.
O závěrečném nástupu se vyhlašovala Miss hasička , kterou si hasiči sami vybrali. Pro rok 2012 je ta nejkrásnější dívka z Hněvkovic, běhá pravý proud. Následovalo vyhlášení soutěže a celkových výsledků sezony 2012.
Večírek mohl začít a taky začal . Pro nás opět neskutečná zábava a radost, přijeli koně a mohli jsme se svézt (pouze Andrejka s Blaženkou se bály). Hudba, tanec, zpěv . Občerstvení jako vždy skvělé. Pečené maso, klobásy, bramboráky, pivo a ta medovina…opět tekla proudem . V Kletečné se každý skvěle bavil - i my .
Hlavně, že je večírek!!!


Salačova Lhota 10.8.2012

Na noční soutěž v Salačově Lhotě jsme se tradičně moc těšily, velkou motivací pro nás byly zejména ceny pro vítěze. Soutěžili jsme za SDH Babice, kterým títmo děkujeme za materiální i lidskou podporu. Vylosovaly jsme si tradičně vysoké startovní číslo a náš útok tak proběhl až v půlnoci, Do té doby jsme se udržovaly v kondici ochutnávkou místních specialit. Soutěž byla tradičně skvěle zorganizovaná a i přes to, že zde startovalo 40 družstev, měla rychlý spád. Nakonec jsme se umístily přes drobné zaváhání na třetím místě a odnesly si krásné ceny. Gábi navíc vyhrála tipovací soutěž za ženy, takže jsme skutečně domů s prázdnou nejely :)

Rynárec 14.7.2012

Soutěž v Rynárci se stejně jako vloni konala v červenci. Bohužel počasí jí moc nepřálo, a tak opět částečně propršela. Soutěže probíhala v kategorii děti, muži a ženy mimo PHL a muži PHL. Náš tým se dal nakonec dohoromady byť v dosti improvizované sestavě (tímto děkujeme Zdenče z Hněvkovic, Honzovi Marešovi a Martině Váňové za výpomoc). S ohledem na to, že se ten den konala i krajská soutěž, běželi jsme se starou čenou mašinou a starými hadicemi, hlemy jsme si rovněž vypůjčily. Na sání to trochu zaskřípalo a náš čas stačil jen na čtvrté místo.


Bácovice 30.6.2012

V tomto roce naše první PHL soutěž . A to v oblíbených Bácovicích za SDH Babice. Před začátkem soutěže jsme si udělaly výlet do Babic na trénink, kde na nás čekali trenéři Jirka D. a Jirka K. , občerstvily se a huráá soutěžit. Počasí bylo pravé letní a nejedna dívka se vystavovala v plavkách. Základna i trať byla znamenitě nachystána, jen vyběhnout. Náš výkon stačil na elegantní 3.místo , tým „B“ se umístnil na nejvyšším stupni vítězů, muži také na 3.místě. Během konání soutěže jsme se rozptýlily místními čtyřnohými obyvateli Bácovic. Bohužel naše oblíbené kravičky byly za elektrickým plotem, který opravdu probíjel , a vyplazovaly na nás jazyk. Naší farmářskou idylku rušil pouze moderátor, který nevěděl, kdy přestat mluvit . Občerstvení fenomenální - velice nás potěšila nabídka ovocných piv a k zakousnutí bylo také z čeho vybírat. Na vyhlášení jsme bouchly šampaňské a pochutnávaly na brambůrkové výhře .Zajíčkov 26.5.2012

Na okrskovou soutěž jsme se vypravily do Zajíčkova. Z naší obvyklé sestavy jsme jely jenom 4 a tímto děkujeme Kristýnce, Martě a Áje za vynikající výpomoc. S ohledem na problémy se sestavou jsme se přihlásily jen do kategorie sport, kde proti nám nastoupila už jen domácí děvčata. Útok se nám dle našho názoru velmi povedl a obsadily jsme těsně druhou příčku. Rynárec si celkem odvezl 4 krásné poháry.
Na tomto místě bychom chtěly velmi pochválit pořadatele, neboť soutěž patřila co do organizace, občerstvení a celkového zázemí k velmi povedeným.


Kletečná 24.9.2011

Poslední hasičská sobota byla krásná a slunečná, tak všichni hasiči do Kletečné! Na poslední PHL závod přijela hasičská družstva s velkým očekáváním, jak vše dopadne. Velké finále bylo tady! Náš tým si na zakončení sezóny připravil hlavně občerstvení a stylovou image (paruky jsme měly připravené v batohu).
Na tuto sobotu jsme měli řidičů víc. Martin Jaroš nás dovezl do Kletečné. Za perfektní, rychlou a bezchybnou jízdu opět moc děkujeme . Domů nás odvezl pan Vlk, kterému děkujeme o to víc , protože pro nás přijel ve večerních hodinách.
Poprvé za sezónu se nám podařilo vylosovat nízké pořadově číslo, soutěž mohla začít. Nervozita by se dala krájet, nic zatím nebylo rozhodnuto. Napjatě jsme sledovali závodníky, jejich výkony, ale vyhrát mohl pouze jeden. Náš největší favorit z Přáslavic běžel před naším družstvem. Když kluci doběhli, byli opět výborní, protože pouze díky jejich velkému fandění (které je dobře slyšet i na videu našeho útoku) jsme podaly dobrý výkon, za který jsme si odvezly již druhý pohár v řadě za tento rok. Konečně jsme měli z čeho popíjet šampaňské. 2 místo z Kletečné je naše.
O celkovém vítězi PHL rozhodli kluci z Červené Řečice. Předvedli dokonalý útok a již po třetí se stali celkovými vítězi…Kluci, jste borci .
Ještě před závěrečným nástupem jsme měly vyhlášení takové naší malé soutěže „O nejlepšího pomocníka“. Kluci, kteří nám nejvíce pomáhali s mašinou od nás dostali cenu. První tři největší pomocníci dostali diplom a něco na uhašení žízně .
Následovalo vyhlášení soutěže i celé sezony 2011. Závodníci na nejlepších postech byli oceněni a náš Tygřík vyhrál nejlepšího rozdělovače! Gratulujeme!
Po vyhlášení začal senzační večírek . Musíme pochválit občerstvení. Medovina byla jedinečná a vypilo se jí dost . Pilo se něco jiného? …my jsme ještě bouchaly jedno šampaňské za druhým. Nealkoholické šampaňské také bylo – slavil i Tygřík. Pochutnaly jsme si i na klobásách a pečeném mase, mňam . V Kletečné byla zábava, jako vždy.
Hlavně, že byl večírek!


Hněvkovice 17.9.2011

I přes proměnlivé podzimní počasí byla zářijová sobota slunečná. Tudíž perfektní počasí pro hasičské odpoledne. Na soutěž nás dovezl Jarda Brož, vzal na výlet i manželku – Jaroušku a Majko moc děkujeme za odvoz .
V Hněvkovicích bylo více kategorií pro zúčastněná družstva: muži a ženy v PHL, muži a ženy mimo PHL (tato kategorie se mi velice líbí, i hasičská družstva mimo PHL dosáhnou na pohárová místa) a navíc kategorie hasičských strojů tzv. „osmiček“. „Osmičky“ jsou starší stroje, které jak všichni víme, nejsou tak silné. Hasičská družstva v této kategorii měla čas nad 30s a výš. V Hněvkovicích se běhá po fotbalovém hřišti, terén je perfektní, to se ukázalo i na výsledných časech družstev. Padaly samé rekordy (gratulujeme mužům ze Samšína za krásný útok pod 20s , také děvčatům z Bácovic za útok 22,45s a další). My jsme se svým výkonem spokojené, konečně jsme získali náš první pohár v PHL za tento rok. 3. místo jsme náležitě oslavili . Snad se nám bude dařit i v Kletečné, držte nám palce . Hněvkovičtí si pro nás připravili ještě play off, kde soutěžilo osm nejlepších družstev soutěže. Play off vyhrálo družstvo z Práslavic. Občerstvení nám velice chutnalo, vynikající klobása a špíz. Potěšilo nás i osvěžení pro dámy – pivo cool lemond . Opět musíme poděkovat hasičům, kteří nám pomáhají s mašinou . Hoši, co nám nejvíce pomáhali, budou v Kletečné odměněni .

Výsledková listina muži
1. Kletečná B 18,92 s, 2.Červená Řečice "A" 18,93 s, 3.Přáslavice "A" 19,33
Výsledková listina ženy
1. Bácovice 22,45 s, 2. Červená Řečice 23,50 s, 3. Rynárec 27,58 s


Jiřice 3.9.2011

Na soutěž do Jiřic nás tentokrát vezl Milan, kterému za to moc děkujeme Soutěž proběhla v krásném letním počasí a jako tradičně ve velmi silné konkurenci. Vzhledem k nenadálým zdravotním komplikacím Gábi jsme využily výpomoc Natálky z Červené Řečice, které tímto moc děkujeme Nakonec náš čas stačil pouze na již tradiční 4. místo.

Výsledková listina muži
1. Jiřice B 19,41 s, 2. Kletečná "A" 19,45 s, 3.Červená Řečice "A" 19,93 s
Výsledková listina ženy
1. Bácovice 25,19 s, 2. Hněvkovice 25,33 s, 3. Jiřice 27,94 s

Přáslavice 13.8.2011

Přáslavice. Naše oblíbená soutěž konaná v příjemném prostředí za poklidné atmosféry. Vyjeli jsme tentokrát samy s naším staronovým "hecařem" panem Péťou Tůmou a nemohly jsme si stěžovat. Ba naopak. Peťa nás vyburcoval ke krásnému času 26,39 ze které jsme nejen my měli velkou radost. Bylo to ovšem štěstí v neštěstí, jelikož jsme si domů odvezli náš tradiční diplom za 4.místo. Holt konkurence je pořád krůček před námi. Pořadatelé dalších soutěží už by si diplomy za 4. místo žen - Rynárec mohli klidně vytisknout dopředu. Po skončení soutěže jsme se občerstvily, rozkousaly či scucaly lízátka a vyrazili domů vstříc dalšímu dobrodružství rynárecké poutě.

Výsledková listina muži
1. Bácovice 18,68 s, 2. Červená Řečice "A" 18,96 s, 3.Salačova Lhota 19,67 s
Výsledková listina ženy
1. Bácovice 24,71 s, 2. Jiřice 25,73 s, 3. Červená Řečice 26,00 s


Salačova Lhota 5.8.2011

Jako již tradičně jsme se vypravily na noční soutěž do Salačovy Lhoty, tentokrát však nikoliv o naší pouti (ta proběhla až o týden později ) Soutěž byla jako vždy velmi kvalitně připravená, včetně focení na startu a vynikajícího občerstvení. První útok začal v 21 hodin a naše pověstné štěstíčko nás postavilo na start krátce po půlnoci, což se samozřejmě nevyhnutelně podepsalo na našem výkonu (a dlužno řící, že nejenom na našem - časy na této soutěži skutečně nepatřily k rekordním tak, jak to na nočních soutěžích bývá) Po několika komplikacích se nám podařilo nakonec dokončit v čase těsně nad 40 vteřin, což nás mezi týmy PHL posunulo na naše obvyklé čtvrté místo. Zpátky jsme se dostali za zpěvu písní a Páťových vtipů před čtvrtou ranní.

Výsledková listina muži
1. Přáspavice 21,57 s, 2. Jiřice B 22,42 s, 3. Kletečná A 23,17 s
Výsledková listina ženy
1. Bácovice 27,26 s, 2. Jiřice 30,42 3s, 3. Hněvkovice 32,60 s

Kejžlice 31.7.2011

Další soutěž,která by se bez nás jistě neobešla, je již tradičně poslední víkend v červenci v Kejžlici Každý rok je tu krásně a ani letos tomu nebylo jinak. Jen se nekonala modní přehlídka nejnovějších tílek a kraťásků, nýbrž holínek a klobouků. Taky auta měla velkou radost. Nejdřív si užila dobrodružnou rallye a pak je doma jejich majitelé jistojistě poctivě namydlila a umyla Teď ale k průběhu soutěže. Ta jako obvykle probíhala svižně a 23 mužských týmů bylo odběhnuto za necelé 2 hodinky. Časy a výkony i přes nepřízeň počasí byly solidní. Žen se sjelo úctyhodných 10. My jsme naposledy soutěžily v této disciplíně před 2 měsíci a stejně tak dlouhou dobu i netrénovaly. Ještě ke všemu jsme nebyly opět kompletní ( hádejte,kdo chyběl? ) a moc tímto děkujeme Kristýnce za báječnou výpomoc Že se ještě dějí zázraky svědčí naše krásné 5.místo a v extrémních podmínkách i čas 23,32s. Aby toho nebylo málo,tak jsme ještě postoupily do poháru pro nejlepší,kde jsme obsadily shodně 5.místo A co teprve ceny Tentokrát nepřijel valník ale jen kára,ale důležitá je kvalita a ne kvantita. Co jsme všechno vyhrály,ale neprozradíme. Nechceme, aby těm co tam nebyli, to nebylo ještě více líto
Na závěr snad jen, že příště se pokusíme přijet zase

Výsledková listina muži
bude brzy doplněna

Výsledková listina ženy
1.Ždírec nad Doubravou 18,94s, 2. Dolní Krupá "A" 20,87s, 3. Výsonín 21,48s


Rynárec 16.7.2011

Letos nám na naši domácí soutěž přálo počasí, bylo hezky, sluníčko svítilo a my se těšili na hasičské odpoledne. Ráno jsme s děvčaty zašly postavit stany a rozložit lavičky. Celé odpoledne moderovala nová moderátorská tvář – Martina Váňová a šlo jí to skvěle. K tanci a poslechu hrál dj Vráťa Kačer. Jídla a pití byl dostatek…v teple velice osvěžující zmrzlina, nealkoholické i alkoholické nápoje , vynikající cmunda a klobáska. Jen párek v rohlíku jsem neochutnala.
Tento rok rynárecká soutěž nebyla v PHL, pro nevyhovující trať. Soutěžní družstva přesto přijela ve velkém počtu, však velká část konkurence z PHL zůstala doma a užívala si volna. Na domácí scéně jsme konečně měli štěstí a náš útok se dostal pod 30s. Za tento výkon jsme získali 1.místo a pochvalu od velitelů SDH Rynárec. Smůla je snad pryč a my se těšíme na další soutěže. Musíme poděkovat Natálce z Červené Řečice, která s námi běžela pravý proud a velmi nám pomohla. Pohár přetékal šampaňským a v dárkovém koši nás čekalo spoustu sladkých dobrot. Naši starší hoši se umístili na krásném 3.místě a mladší hoši měli bohužel tu naší smůlu . Příští rok opět na rynárecké „bejkovně“..

Výsledková listina muži
1. Jiřice "B" 20,53s, 2. Kletečná 21,40s, 3. Rynárec "B" 21,88s

Výsledková listina ženy
1. Rynárec 28,12s, 2. Hněvkovice 32,93s, 3. Dubovice 36,16s

Bácovice 2.7.2011

K začátku prázdnin již tradičně patří Bácovická soutěž. Počasí v letošním sezóně si s námi dost hraje,ale mimo kratičkého deštíku na začátku, nakonec ušlo. Závodit se začlo opět na čas a průběh celého dne byl zcela bez komplikací. U mužů došlo k unikátnímu shodnému času Řečice "A" a Pacova a vůbec velmi těsným časům na 2.až 11.místě. U žen byly rozdíly již značně větší. Co se týče našeho výkonu,tak na stupních vítězů jsme bohužel nestály,ale i tak jsme dostali od milých pořadatelů chutné dary. Děkujeme,že myslíte na všechny Jinak musíme poděkovat Hanče z Červené Řečice za její ochotu zaběhnout si s námi a všem kdo nám opětovně pomohli s mašinou
Škoda jen,že náš oblíbený moderátor zůstal letos jen divákem. Tak snad příště

Výsledková listina muži
1. Salačova Lhota 19,92s, 2. Přáslavice "A" 20,14s, 3. Kletečná "B" 20,59s

Výsledková listina ženy
1.Bácovice 24,78s, 2.Červená Řečice 25,22s ,3.Jiřice 26,28s

Senožaty 25.6.2011

2.kolo PHL vypuklo v Senožatech. Počasí bylo na hraně,ale nezapršelo. Soutěž probíhala ve svižném tempu bez jakkýkoliv problémů. Nám se bohužel moc nezadařilo, a tak si musíme na pohár ještě počkat. Anet s Gábi byly ale nedočkavé,takže se napily již dnes z děvčaty z Hněvkovic Na závěr musíme pochválit stánek s občerstvením. Jejich menu bylo příjemnou změnou, kterou my umíme velmi ocenit A opětovně poděkovat všem silným mužům,kteří nám pomohli s mašinou. Musíme ji nosit samy na trénincích,a tak je pro nás soutěž vždy zaslouženým odpočinkem. Děkujeme V Bácovicích už budeme mít notýsek na čárky pro odvážné a svalnaté

Výsledková listina muži
1. Bácovice 20,19s 2. Salačova Lhota 20,91s, 3. Přáslavice "B" 21,08s

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 24,39s, 2. Červená Řečice 27,24s, 3. Hněvkovice 32,28s


Červená Řečice 18.6.2011

Červená Řečice již tradičně zahajovala první soutěž PHL. Podle nových pravidel první soutěžní družstvo odstartovalo výstřelem ve 14:00. Toto nás velice potěšilo, můžeme si vychutnávat sobotní oběd . Počasí bylo bohužel chladné a na závěr soutěže deštivé. Ještě, že praktická Blaženka měla pláštěnku . Soutěžní družstva se dostavila v perfektní formě, konkurence byla jako vždy veliká. My jsme první kolo PHL nezačali zrovna nejlepším výkonem, ale budeme se zlepšovat. Jelikož naši kluci se letos PHL neúčastní, prosíme ostatní družstva o pomoc s mašinou. Pro tuto soutěž našim úsměvům neodolalo domácí družstvo z Červené Řečice – kluci, díky za pomoc . Myslím, že pro družstvo, které nám bude nejvíce pomáhat, by mohla být na závěr PHL přichystána odměna.

Výsledková listina muži
1. Červená Řečice "A" 18,94s, 2. Jiřice "B" 19,81s, 3. Přáslavice 19,93s

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 24,49s, 2. Jiřice 25,81s, 3. Červená Řečice 27,88s


Rohovka 4.6.2011

Touto okrskovou soutěží jsem zahájily naši další sezonu.Mimo toho že jedna z nás změnila své jméno,se nového nic neudálo a pokračuje v sestavě loňské.A začly jsem rovnou jak hrbáčem tak sportem. Okrskové cvičení má každý rok svá specifika a ani letos tomu nebylo jinak. Nakonec ale soutěž skončila v poklidném duchu. My jsme nejprve běžely v disciplíně hrbáč,kde jsme měly 3 družstva konkurentek a přetlakový ventil k tomu. Čas 30,31s nás velmi uspokojil a vynesl na 1.místo Ve sportu jsme měly jen jednoho soupeře, a tak jsme skončily hned za ním Dvě první místa za jeden den to není nic pro nás. Mohly bychom ještě usnout na vavřínech
Po skončení okrsku probíhala ještě soutěž o pohár starosty a to stylem pavouka,kde současně vybíhala 2 družstva. Bylo to divácky velmi atraktivní a pro soutěžící pěkné zpestření. Škoda jen,že se nerozlišil hrbáč od sportu. Tímto bylo předem jasné, kdo zvítězí.
Na závěr si dovolíme pochválit stánek s občerstvením za nabídku smaženého pstruha

Výsledková listina mužů a žen bude dodatečně doplněna


Statistika sezóny 2010

Letošní rok jsme se zúčastnily 12 soutěží v hrbáči s průměrným časem 28,08 s, 2 sportů s průměrným časem 31,43 s a jednoho okresu, kde jsme si odnesly pohár za 3.místo.
Pro zajímavost loňský rok jsme zvládly 15 soutěží v hrbáči s průměrným časem 33,06 s, 6 sportů s průměrným časem 34,77 s a jeden okres, kde jsme shodně obsadily 3.místo.

I letos jsme spočítaly, jak by dopadla PHL, kdyby se počítaly výsledné časy a ne body. Výsledky závěrečné soutěže v Kletečné nejsou započítány, jelikož jsme je nikde nenalezly vcelku. Pokud někdo máte kompletní výsledky, tak nám je prosím pošlete


ženy
1. Bácovice 270,01 s ( průměrný čas 27 s ) 1.
2. Jiřice 333, 79 s ( průměrný čas 33,38 s ) 2.
3. Rynárec 343,97 s ( průměrný čas 34,4 s ) 4.
4. Těchoraz 354,17s ( průměrný čas 35,42 s ) 5.
5. Červená Řečice 371,9 s ( průměrný čas 37,19 s ) 3.

muži
1. Červená Řečice "A" 203,75 s ( průměrný čas 20,38 s ) 1.
2. Červená Řečice "B" 219,04 s ( průměrný čas 21,9 s ) 3.
3. Kletečná "B" 223,1 s ( průměrný čas 22,31 s ) 5.
4. Kletečná "A" 223,21 s ( průměrný čas 22,32 s ) 8.
5. Jiřice "A" 235,69 s ( průměrný čas 23,57 s ) 6.
6. Bácovice 250,04 s ( průměrný čas 25 s ) 2.
7. Přáslavice "A" 290,92 s ( průměrný čas 29,09 s ) 4.
8. Přáslavice "B" 295,03 s ( průměrný čas 29,5 s ) 10.
9. Rynárec 311,17 s ( průměrný čas 31,117 s ) 9.
10. Jiřice "B" 331,19 s ( průměrný čas 33,119 s ) 7.
11. Petrovice 418,09 s ( průměrný čas 41,81 s ) 11.

(pozn.k hodnocení, pokud tým nedokončil nebo byl diskvalifikován,byl mu počítán čas 60 s, na konci každého řádku je skutečné konečné pořadí daného týmu v PHL, do tabulky jsou započítány pouze týmy, které se zúčastnili všech soutěží )


Kletečná 25.9.2010

Poslední zářijový víkend jsme se vydali na poslední ligovou soutěž tohoto roku do Kletečné. Překvapivě jsme si vylosovali nízké startovní číslo a tudíž nebyl čas pro klasické nervózní čekání až na nás dojde řada. Rozptýlily jsme se také výbornými bueno řezy z dílny děvčat Vlkových. Ovšem osud tomu zřejmě tak chtěl a zakletá Kletečná pro nás nedopadla vůbec dobře. Útok jsme sice dokončily, ale v čase něco přes minutu. Rázem se rozplynuly naše tajné představy o poháru za 3. místo. Abychom skončily na 3. místě, muselo by se seběhnout asi 10 štastných náhod a kupodivu se tak nestalo.Nicméně náš tým dokázal zachovat chladnou hlavu a z neúspěchu se asi za 10 minut oklepal. Zvolily jsem jednu z psychologických metod - vytěsnění nepříjemného zážitku a orientace na jinou věc. Tou věcí byla skutečnost, že dokud se nevyhlásí oficiální výsledky, jsme stále ještě na 3. místě. Tuto skutečnost jsme řádně oslavily. V průběhu dne se vyhlásily nejprve výsledky posledního kola PHL a po menší pauze vyplněné deštíkem následovalo vyhlášení celé soutěže. Poháry byly opravdu skvostné, myslelo se i na závodníky na nejlepších postech, kteří dostali památeční destičku a ostatní hezké diplomy v ještě hezčích deskách. Po vyhlášení už začala hrát hudba a zábava se pozvolně rozjížděla. My jí rozjeli rychlostí blesku, když jsme vymysleli soutěž v exování šampaňského. U kiosku jsme si pak velmi pochutnali na medovince a kuřecí stehno od Zdeňka Polhreicha také stojí za zmínku. Jak už tu jednou zaznělo: Kletečná je pro nás ve sportovních výkonech zakletá, v zábavě však skvostná!

Výsledková listina muži

1. Červená Řečice "A" 19,66 s, 2. Jiříce "B" 19,67 s, 3.Červená Řečice "B" 20,97 s

Výsledková listina ženy

1. Červená Řečice 26,69 s, 2. Jiřice 27,79 s, 3. Bácovice 28,61s


Hněvkovice 18.9.2010

Po týdenní pauze jsme vyrazily na předposlední ligovou soutěž do Hněvkovic. Přivítala nás, pro většinu známá, "vůně domova" , krásné slunečné počasí a opět pěkně připravená soutěž. Jediný probblém, který se vyskytl během losování startovního pořadí, byl rychle vyřešen a soutěž mohla být zahájena. Družstva opět předvedla skvělé výkony . Kluci z Červené Řečice zaběhli svůj útok pod 19s, odvezli si putovní pohár a potvrdili tím své prvenství v lize. Z holek útok nejrychleji dokončilo družstvo dívek také z Červené Řečice. I nám se útok povedl a skončily jsme na krásném 2. místě . Odpoledne pokračovalo tzv. hrou "Play off", kam mělo postoupit 8 týmů s nejlepšími časy. Do úplného finále se probojovali muži z Bácovic a Jiřic, kteří se nakonec stali vítězi . Před vyhlašováním výsledků proběhla ještě poslední soutěž- soutěž "osmiček" . Té se zúčastnily pouze 2 týmy- doktoři z Pelhřimovské nemocnice a "domácí". Domů jsme si kromě poháru a šampaňského odvezly ještě plno darů - balík sušenek, batoh, bloky a utopence. Už se moc těšíme do Kletečné , kde ochutnáme mix nápojů od holek z Hněvkovic, za což jim ještě jednou děkujeme .

Výsledková listina muži

1. Červená Řečice 18,49 s, 2. Salačova Lhota 19,97 s, 3. Bácovice 20,28 s

Výsledková listina ženy

1. Červená Řečice 25,53 s, 2. Rynárec 26,87 s, 3. Těchoraz 27,16 s


Jiřice 4.9.2010

První zářijový víkend patřil již tradičně soutěži v Jiřicích. Počasí nebylo sice na jedničku, ale mráčky se naštěstí vypršely už dopoledne. Oproti loňským ročníkům byla jen jedna základna, ale soutěži to na svižnosti neubralo. V mužské kategorii byly k vidění pěkné výkony. U žen došlo bohužel k několika pádům, ale naštěstí bez zranění. My jsme si vylosovaly téměř poslední místo,ale čekání se tentokrát vyplatilo. Odvážíme si nejen pohár, diplom, šampaňské, ale také v bříšku každá párek v rohlíku a v baťůžku nealkoholická piva. Děkujeme

Výsledková listina muži

1. Bácovice 19,59 s, 2. Červená Řečice 19,79 s, 3. Salačova Lhota 20,07 s

Výsledková listina ženy

1. Jiřice 26,65 s, 2. Rynárec 27,12 s, 3. Bácovice 29,32 s


Rynárec 28.8.2010

Od počátku naší domácí soutěži nepřálo počasí, když na již tak dosti podmáčený terén závodiště a rozježděný terén kolem stánků napadaly další hektolitry vody Členové našeho sboru však předvedly velké úsilí, když terén uvedly za pomoci štěrku do alespoň trochu přijetelného stavu, za což jim patří velký dík Samotná soutěž pak začala v dešti a my jsme v tomto dešti předvedly i náš útok. Děkujeme tímto SDH Zajíčkov za zapůjčení hadice B a rozdělovače namísto našich poškozených Náš útok se relativně vydařil, obzvlášť Andrejka dala i přes pád způsobený v důsledku rozmoklé trati vynikající koš Nakonec se vylepšilo i počasí a náš čas stačil na skvělé druhé místo Po vyhlášení se pak rozjel letošní nejlepší večírek za doprovodu skupiny P.A.M.

Výsledková listina muži

1. Červená Řečice A 19,72 s, 2. Přáslavice A 20,09 s, 3. Kletečná B 21,45 s

Výsledková listina ženy

1. Bácovice 25,90 ,2. Rynárec 29,39 s ,3. Těchoraz 36,34 s

Pelhřimov 21.8.2010

Historicky poprvé se konala soutěž v Pelhřimově na náměstí a to dokonce v noci. To jsme si samozřejmě nemohly nechat ujít, i když na sobotní večer jsme měly původně připravenou jinou kulturu Soutěž začala krátce po 9 večerní a měla rychlý spád. Bylo to hlavně díky tomu, že se soutěže mohli zúčastnit pouze týmy, které běhají PHL a ty už přípravu a následné uklízení zvládají rychle. Trochu jsme měly obavu z dlažebních kostek, zvláště u míst, kde bude mokro, ale nakonec to žádnému týmu nedělalo problém. Rekordy ve tmě do kopce nikdo nečekal, ale i tak se rozhodně bylo na co koukat My soutěž hodnotíme kladně, jelikož se nám podařilo prolomit smůlu a po třech nevydařených závodech jsme konečně získaly pohár. Nutno zmínit, že i kluci se konečně blýskli a překvapivě si odvezli pohár za 3.místo Na závěr chceme ještě jednou moc poděkovat Kristýnce za její ochotu a pěkný výkon

Výsledková listina muži

1. Přáslavice 21,21 s, 2. Kletečná B 21,73 s, 3. Rynárec 21,82 s

Výsledková listina ženy

1. Bácovice 27,72 ,2. Těchoraz 29,73 s ,3. Rynárec 30,26 s

Přáslavice 14.8.2010

Na námi tolik oblíbenou soutěž do Přáslavic jsme se opět vypravily s velkým očekáváním, Protože chlapci nás úspěšně reprezentovaly na kraji, bylo naším úkolem zajistit si sportovní náčiní - jediné, co jsme měly k dispozici byly naše staré dobré retro helmy Takže tímto velice a převelice ještě jednou děkujeme:
1. SDH Bácovice za zapůjčení mašiny a savic
2. SDH Babice za zapůjčení hadic, rozdělovače a proudnic a současně se omlouváme se jejich zničení
3. Zdenče z Bácovic za vynikající práci na stroji
K našemu útoku jenom uvádíme, že tento nebyl z nejpovedenějších a byl ukončen naprosto kuriózním roztržním hadic (viz. fotogalerie)
Pořadatele soutěže velmi chválíme za vydařenou a kvalitně organizovanou soutěž s jako již tradičně objednaným vydařeným počasím
A na závěr jsme viděly i štěňátka

Výsledková listina muži

1.Červená Řečice A 19,13 s, 2. Jiřice B 19,30 s, 3. Kletečná B 19,80 s

Výsledková listina ženy

1.Bácovice 24,00 s, 2. Těchoraz 25,52 s, 3. Červená Řečice 26,12 s

Salačova Lhota 6.8.2010

V páteční podvečer jsme si hodili pětikačkou, zda vyrazíme na Dýdžeje Skifa nebo do Salačovy Lhoty a dopadlo to ve prospěch hasičů . Kolem osmé večerní jsme dorazili do malé podhorské vísky za Pacovem. Cesta byla daleká, ale neremcaly jsme, páč jsme věděly, že se máme na co těšit. Tady je malý výčet: netradiční terén , netřadiční tma , netradiční ohňová šou , netradiční, originální a velice chutné smažále , netradiční týmy , tradičně dobrá organizace, velké poháry a bohaté ceny . Nám se však přihodila taková nemilá věc... nějaký vtipálek nám přehodil konce u hadice Bé a tudíž jeden konec nešel namontovat do mašiny a druhý, na středech, také nešel spojit . Domů jsme si tak s sebou vezly písmenko D, nebo vlastně N. Tímto vyzýváme onoho výtržníka, aby se laskavě přiznal. A když ne, tak si ho najdeme samy a nebo.... to ještě uvidíte!!!

Výsledková listina muži

1.Bácovice 21,81 s, 2. Jiřice "B" 22,51 s, 3. Samšín "A" 22,64 s

Výsledková listina ženy

1.Bácovice 25,86 s, 2. Salačova Lhota 30,25 s, 3. Těchoraz 30,98 s


Kežlice 1.8.2010

My, holky, co spolu chodíme, jsme se rozhodly i neděli zasvětit hasičské soutěži. Vyrazily jsme do naší oblíbené vísky za Humpolcem a to již v 8.30. Vezl nás milý řidič pan Jindřich Hamrle, kterému touto cestou chceme moc poděkovat Jako již tradičně byla soutěž moc pěkně organizována a na nástupu zazněla instrumentálně i státní hymna. Tak jako v sobotu, jsme běžely poslední ze všech. A jestli v sobotu bylo počasí pěkné, tak v neděli bylo až moc pěkné Ještě, že ve stánku s občerstvením pamatovaly na vše. A tak jsme začaly langošem a klobáskou, jak se zvýšila teplota tak jsme přesedlaly na těstovinový salát a když byl pařák největší zchladil nás mrož a eskymo. Prostě paráda a to jsme už nestihly gulášek Když jsme nepapaly, bedlivě jsme sledovaly, jak se běhá v Havlíčkobrodské lize. Letos máme tak nabitý kalendář, že je to jediná soutěž, které se v této lize zúčastníme. Výkony byly moc pěkné, ostatně koukněte na výsledkovou listinu. My jsme ve velké konkurenci obsadily 7.místo s časem 26,73 s a obdržely pěkné věcné ceny a jako bonus velký, šťavnatý, červený meloun. I našemu řidiči moc chutnal

Výsledková listina muži ( pozn.muži běží v HB lize na 3 "B" )

1. Olešná "A" 16,98 s, 2. Podmoklany 17,50 s, 3. Kežlice "A" 17,92 s

Výsledková listina ženy

1. Ždírec nad Doubravou 18,66 s, 2. Nová Ves u Světlé nad Sázavou 20,43 s, 3.Kežlice 20,80 s


Těchoraz 31.7.2010

Po třech neligových sobotách, jsme se zase všichni sešli tentokrát v Těchorazu. My jsme vyrazily ze svých domovů již v 11.15, jelikož jsme měli vyjiždět brzy. Odjezd se ale posunul a my jsme dorazily na místo činu poněkud znavené nekonečným čekáním. To však pokračovalo i nadále. Po nástupu a ukázce mladých hasičů byl odstartován první útok takřka ve 14.00, což se nám zdálo kapánek pozdě. Možná to bylo tím, že jsme si vylosovaly lístek s číslem 25 a měly jsme jít poslední ze všech. Možná taky ne Počasí bylo pěkné, a tak nalákalo i dost diváků. Pár laviček bylo tudíž zaplněno než bys řekl švec. Naštěstí naše avie ukrývá takové poklady, jako jsou pláštěnky pro statné muže. Když jsme měly vyřešené sezení, začly jsme sledovat dění na trati. A opět se bylo na co koukat. Z mužů nás nejvíce zaujal rychlý útok Červené Řečice okořeněný akrobatickým kouskem Z žen pak bezchybný výkon Bácovických Původně jsme měly uzavírat startovní pole, ale nakonec šli po nás ještě muži z Petrovic. Časem 26,19 s, který je náš letošní nejlepší a v celé historii si drží bronzovou příčku, jsme byly moc potěšené Pak už následoval jen závěrečný nástup, který byl nám ne zcela jasných příčin zkrácen jen na vyhlášení pohárových míst a odjezd domů.

Výsledková listina muži

1.Červená Řečice "A" 19,36 s, 2. Přáslavice "A" 19,46 s, 3. Jiřice "A" 20,23 s

Výsledková listina ženy

1.Bácovice 24,11 s, 2. Jiřice 25,31 s, 3. Rynárec 26,19 s

Bácovice 3.7.2010

Další kolo PHL proběhlo za velmi horkého počasí v Bácovicích. Velmi tropické klima přispělo i k tomu, že plná třetina družstev nedokončila nebo byla diskvalifikována Nám se naštěstí náš útok zadařil a skončili jsme na druhém místě Soutěž měla velice plynulý průběh a musíme pochválit hlavně vynikajícího moderátora s jeho HIP HIP HURÁ Krásně jsme se opálily a vychutnaly si vynikající nealkoholickou zelenou (i když nám to nikdo nevěřil )

Výsledková listina muži

1. Bácovice 19,02 s, 2. Přáslavice A 19,55 s, 3. Červená Řečice ¨B¨ 20,33 s

Výsledková listina ženy

1. Jiřice 27,58 s, 2. Rynárec 28,29 s, 3. Bácovice 34,80 s


Senožaty 26.6.2010

Po okrese (info níže ) jsme rychle dorazily do Senožat, kde jsme byly poprvé v naší kariéře. Soutěž probíhala ve svižném tempu a když jsme přijely, bylo už po Naštěstí jak pořadatelé, tak ostatní týmy na nás trpělivě počkaly a my jim tímto chceme moc poděkovat Útok jsme odběhly v nečekaně dobrém čase 27 s. Je nezbytné zmínit, ze na levém proudu běžela Kristýna Pakostová, která svým časem získala místo v sestavě kole Po našem útoku následovalo vyhlášení a odjezd na rodáky. Doufáme, že příště si Senožaty užijeme více

Výsledková listina muži

1. Bácovice 19,30 s, 2. Červená Řečice ¨A¨19,42 s, 3. Červená Řečice ¨B¨ 19,71 s

Výsledková listina ženy

1. Bácovice 24,66 s, 2. Jiřice ¨A¨ 26,65 s, 3. Rynárec 27,00 s

Okresní soutěž v Pelhřimově 26.6.2010

Poslední červnová sobota byla u nás ve znamení 3 velkých akcí. V naší obci se konalo historické 3.setkání rodáků. Bez naší účasti se samozřejmě nemohlo obejít a tak jsme pomáhaly s přípravou výstavy o hasičském sboru a i dalšími úkony. Bláža pak s Moni V.celé sobotní dopoledne vítaly rodáky a Moni B.jim odpoledne zahrála veselé scénky s divadelním sborem. My ostatní jsme v 7 ráno vyjely do Pelhřimova. Byly jsme oslabené nejen o tyto 3 , ale také o Gábi, a tak s námi jely ještě mladší děvčata- jmenovitě Kristýna Pakostová, Martina Váňová a Kateřina Maršíková. Touto cestou jim chceme velmi poděkovat. Bez nich bychom totiž nemohly ani startovat. Holky předvedly skvělé výkony a my jim zato budem jetě dlouho tleskat V Pelhřimově na nás čekala Natálie Štěpaníková z Červené Řečice, která byla další posilou. A to s velkým P!!! Z našeho týmu byla na stovkách nejrychlejší a celkově obsadila skvělé 6.místo při svém prvním startu
A teď k samotné soutěži. Myslely jsme,že nás na okrese nemůže už nic překvapit,ale opět jsme se mýlily. Z nepochopitelých důvodů běželi muži stovky a ženy se na ně 2 hodiny dívaly.Poté se situace obrátila. Po této disciplíně následovala štafeta-nejprve zpocených žen a posléze již ztuhlých mužů. Aby toho ještě nebylo málo,tak zároveň probíhal pohár starosty města Pelhřimova v hrbáči,kterého se účastnily 12 týmů mužů- naši kluci obsadily 1.místo s časem 20,53s , 6 týmů žen a k tomu ještě 7 týmů dětí. No zkrátka chaos a to radši ani nemluvíme o závěrečném ceremoniálu. Poté se běžely útoky. Ty již probíhaly bez problémů.
Na okres přijelo 7 týmů mužů, kde jasným favoritem byli muži z Počátek,kteří s přehledem obhájili své loňské vítězství. Na druhém místě skončili naši kluci a také oni postupují na kraj U 5 týmů žen byly šance o poznání nižší. Bylo nám hned od začátku jasné,že obhájit 3.místo bude velmi těžké. Po stovkách jsme byli na 3.místě za vynikajícími ženami z Rohovky a Zajíčkova a těsně před Ondřejovem. Štafeta dopadla výsledkově naprosto stejně. Rozhodoval útok, ve kterém byly zrádné nástřikové terče na 10 litrů a přetlakový ventil na mašině. Náš výsledný čas byl 35,47 s . Těsně jsme skončili za druhými ženami za Zajíčkova. První byla opět Rohovka. Soupeřky z Ondřejova svůj útok vinou zranění na pravém proudu bohužel nedokončily. I takový bývá sport Onšovačky si nevedly také špatně,ale na pohár to nestačilo. Předávání poháru jsme se už nedočkaly, jelikož jsme pádily do Senožat.

Výsledková listina muži

1. Počátky, 2. Rynárec, 3. Rohovka

Výsledková listina ženy

1. Rohovka, 2. Zajíčkov, 3. Rynárec

Červená Řečice 19.6.2010

Soutěž v Červené Řečici stejně jako vloni zahájila námi dlouhou nadšeně očekávanou PHL Letos soutěži lépe přálo počasí, takže jsme na konec soutěže viděly i zasvítit slunko Soutěž byla opětovně perfektně technicky organizovaná a bylo znát, že všechny týmy se na soutěž připravily, jak nejlépe mohly Soutěž probíhala velmi rychle a plynule. Startovaly jsme jako jedny z posledních, a tak jsme měly dokonalý přehled o vynikajících výsledcích ostatních soupeřů a soupeřek. Nakonec došlo i na nás, útok se velmi podařil a dokončily jsme jej v čase 28,85 s, který stačil nakonec na 3. místo, za které jsme získaly nádherný pohár s velkým hasičským autem na vrchu Už se těšíme na další závody PHL, jak je vidět, liga bude letos ještě velmi dramatická a vyrovnaná

Výsledková listina muži
1.Červená Řečice A - 18,86 s, 2.Přáslavice - 19,11 s, 3.Jiřice "B"- 20,61 s

Výsledková listina ženy
1.Bácovice - 26,16 s, 2. Červená Řečice - 26,23 s, 3. Rynárec - 28,85 s

Dobrá Voda okrsek 5.6.2010

Tradiční okrsková soutěž se letos konala v Dobré Vodě. I přes nepřízeň počasí, která celý týden panovala, se nakonec počasí umoudřilo natolik, že si některé z nás odnesly i spáleniny od slunce Soutěž byla celkově velmi pěkně organizovaná, hlavně stánky s občerstvením nabízely spoustu dobrého jídla a pití bez front. Sice docházelo k některým prostojům při samotném průběhu soutěže, ale to při pěkném počasí ani nikomu moc nevadilo. Na postu strojníka se premiérově objevila ve sportu Moni V a musíme říci, že se jí to povedlo skutečně skvěle Samotný náš útok byl velmi dobře proveden a troufáme si říci, že jsem mohli zabojovat o první místo (o druhé tedy určitě ). Bohužel nás opětovně zklamala technika a rozdělovač nevydržel na pravém proudu tlak vody, takže jsme poté, co byla chyba napravena, skončily na nepopulárním čtvrtém místě Stejný problém pak potkal i kluky, kterým stejný defekt pokazil velmi slibný útok..... Radost nám ale udělaly na druhou stranu naše mladé týmy, které obě v kategorii hrbáč vybojovaly skvělá první místa a předvedly velmi dobré výkony. Jen tak dál Letošní okrsek tak můžeme vyhonotit jako jeden z nejlepších za poslední roky, když i chování rozhodčích bylo až na jednu vyjímku velmi dobré. Nakonec i jedna perlička - poprvé v naší historii jela část z nás domů ze soutěže vlakem Děkujeme Českým drahám a hlavně velmi milému průvodčímu za nevšední zážitek

Výsledková listina muži sport
1.Rohovka "A" - 22,32 s, 2.Rohovka "B"- 23,50 s, 3.Rynárec - 30,54 s

Výsledková listina ženy sport
1.Rohovka - 20,15 s, 2. Zajíčkov "B"- 24,35 s, 3. Zajíčkov "A"- 24,38 s

Výsledková listina muži hrbáč
1.Rynárec "B" - 24,90 s, 2.Zajíčkov "B"- 28,75 s, 3.Vokov - 29,38 s

Výsledková listina ženy hrbáč
1.Rynárec - 30,99 s, 2. Mezná - 40,06 s, 3. Houserovka - 54,09 s

Babice 22.5.2010

Letošní sezónu jsme zahájily netradičně. Byly jsme totiž požádány spřáteleným družstvem z Babic, zda bychom nevytvořily jejich "B" na okrskové soutěži. Byly jsme překvapeny a zároveň potěšeny. Už nás znáte- drazí čtenáři našich stránek- a tak je Vám jasné, že jsme na výzvu kývly Náčiní, mašinu a strojnici jsme měly babické, zbytek celku byl rynárecký. Soutěž probíhala v naprostém klidu a míru, nacož z našeho okrsku nejsme zvyklé Dvakrát sice hustě zapršelo, ale naštěstí jen krátce, a tak soutěž probíhala plynule a organizovaně. Ženských týmů přijelo 5, mužských 13. My jsme nakonec zvítězily v solidním čase 28,75 s Nutno podotknout, že trať byla mírně do kopce a my letos trénovaly jen jednou s vodou. Na tomto okrsku se běhá také štafeta. Tu jsme běžely "naostro" a s časem 60,78 s jsme velmi těsně zvítězily Po skončení soutěže probíhala ještě pohárová soutěž i s pivní štafetou, které jsme se již ale nezúčastnily. A teď hurá na červnové soutěže

Výsledková listina muži
1.Babice-24,18 s, 2.Chyšná "A- 24,69 s, 3.Chyšná "B"- 27,03 s

Výsledková listina ženy
1.Babice "B"- 28,75 s, Babice "A"- 31,12 s, 3. Onšov "A"- 40,19 s

Statistika sezóny 2009

Letošní rok jsme se zúčastnily 12 soutěží v hrbáči s průměrným časem 33,60 s, 6 sportů s průměrným časem 34,77 s a jednoho okresu, kde jsme si odnesly pohár za 3.místo.
Pro zajímavost loňský rok jsme zvládly 15 soutěží v hrbáči s průměrným časem 34,45 s, 6 sportů s průměrným časem 32,68 s a jeden okres, kde jsme shodně obsadily 3.místo.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak by dopadla PHL, kdyby se spočítaly výsledné časy a ne body? Pak jste ale myšlenku zavrhli, protože se Vám nechtělo tolik počítat?
Neklesejte na mysli, my jsme to provedly za Vás


ženy
1. Jiřice 275,85 s ( průměrný čas 30,65 s ) 1.
2. Rynárec 285,36 s ( průměrný čas 31,70 s ) 3.
3. Těchoraz 297,67 s ( průměrný čas 33,07 s ) 2.
4. Bácovice 331,78 s ( průměrný čas 36,86 s ) 4.

muži
1. Červená Řečice 204,23 s ( průměrný čas 22,69 s ) 1.
2. Rynárec 204,5 s ( průměrný čas 22,72 s ) 4.
3. Kletečná B 212,7 s ( průměrný čas 23,6 s ) 6.
4. Samšín 217,39 s ( průměrný čas 24,15 s ) 10.
5. Jiřice B 234,78 s ( průměrný čas 26,08 s ) 7.
6. Těchoraz 237,85 s ( průměrný čas 26,43 s ) 5.
7. Jiřice A 237,96 s ( průměrný čas 26,44 s ) 3.
8. Přáslavice 238,07 s ( průměrný čas 26,45 s ) 2.
9. Bácovice 246,12 s ( průměrný čas 27,35 s ) 8.
10. Salačova Lhota 256,99 s ( průměrný čas 28,55 s ) 9.

(pozn.k hodnocení, pokud tým nedokončil nebo byl diskvalifikován,byl mu počítán čas standartních 60 s, na konci každého řádku je skutečné konečné pořadí daného týmu v PHL )

Žirovnice 24.10.09

I když na počátku října napadl sníh, vypravily jsme se (po tom co rozál) na tradiční soutěž OSH v Žirovnici. Nebudeme zastírat, že jedním z hlavních důvodů byla finanční motivace Protože kluci na soutěž nejeli, dovezl nás pan Vlk, za což mu velice děkujeme Počasí nakonec nebylo až zas tak mrazivé a organizace vcelku slušná, soutěž tak měla rychlý průběh. V kategorii sport jsme předvedly velice pěkný útok (na levém proudu osobní rekord 21,01 s, což je s nezúženými béčky a prasklou savicí vynikající), bohužel došlo ke komplikacím na proudu pravém (spadlá proudnice). V kategorii hrbáč se pak vše zkomplikovalo i přes mohutnou podporu hochů z Kejžlice, kterým za ní moc děkujeme, v okolí rozdělovače (jako obvykle nás nepodržela technika), ale opět jsme dokončily. Nakonec jsme si tedy odvezly finanční prémii za druhé a třetí místo a rozloučily se s letošní sezónou

Výsledková listina muži sport
1. Kejžlice B 20,38 s, 2. Rohovka 20,90 s, 3. Jetřichovec A 21,38 s

Výsledková listina muži hrbáč
1. Jiřice B 20,03 s, 2. Červená Řečice 22,14 s, 3. Branišov 23,33 s

Výsledková listina ženy sport
1. Kejžlice 22,62 s, 2. Jiřice 36,36 s, 3. Rynárec 42, 26 s

Výsledková listina ženy hrbáč
1. Jiřice 25,01 s, 2. Rynárec 43,28 s, 3. Štítné 60, 65 s

Kletečná 26.9.09

Poslední víkend v září pro nás znamenal i konec prvního ročníku PHL. Nelehké úlohy organizátora se na závěr zhostili hasiči z Kletečné a zvládly to na jedničku. Pěkné prostředí, kvalitní občerstvení ( zvláště stehýnka kuřátek ) rychlý spád soutěže, bezproblémoví rozhodčí, voňavá toi-toika, no zkrátka chvála na všechny strany Týmů se sjelo 28, z toho 6 žen. Nervozita panovala od začátku do konce, protože ani v jedné kategorii nebylo rozhodnuto o stupních vítězů. Nejprve byla vyřešena ženská kategorie. První běžely ženy z Jiřic a potřetí v řadě daly skvělý čas 26,99 s. Další jsme šly na scénu my. Útok byl rozběhnut slibně, ale poté nastaly komplikace u rozdělovače a bylo po nadějích na 1.místo. Hned po nás předvedly holky z Těchorazu pěkný útok a s časem 27,62 s se dostaly na zasloužené 2.místo. Oběma týmům gratulujeme Na závěr nás potěšily holky z Bácovic, které zaběhly krásný útok a s časem 25,01 s si konečně mohly vychutnat stupeň nejvyšší To v mužské kategorii trvalo napětí až do úplného konce. 7 týmů nám předvedlo, že i do kopce se dá v pohodě zaběhnout dvacítka. Kluci z Bácovic se do toho opřeli ještě více a sestříkli v 19,80 s ( nevím to jistě, ale myslím, že je to zároveň jejich osobák ) Do Bácovic posíláme ještě jednou gratulaci Jak to tedy dopadlo u mužů? Chvílemi se zapotil i kde jaký počtář, ale nakonec výledky hovoří jasně. První místo PHL patří rekordmanům z Řečice, 2.místo našim oblíbencům z Přáslavic ( Pepis nám předvedl, jak vypadá skutečná radost a doufám, že i ostatní si uvědomili, že nezáleží jen na umístění, ale především na požitku z dobře odvedené práce ) a poslední stupeň vítězů patřil Jiřicím. Naši kluci si vedli celou ligu velmi dobře, ale bohužel na závěr na ně zbyla bramborová medaile. Ale v takové konkurenci, jaká byla, je to krásné umístění, co myslíte? Po skončení soutěže následovala dlouhá pauza, kde se měřili jednotlivé posty. Poté následovalo vyhlášení výsledků soutěže jak z Kletečné, tak i samotné ligy a nejlepších hasičů a hasiček na jednotlivých postech. Tady jsme zabodovaly jen na jediném postu,ale o to cenějším. Gábi, si prostě nejlepší, tak se koukej o prkénko pěkně starat Pak následovala volná zábava, která probíhala v přátelské atmosféře, ale my jsme ji opustili výjimečně brzo, tak snad se i dokončila v poklidu

Výsledková listina muži
1. Bácovice 19,80 s, 2. Jiřice A 20,20 s, 3. Těchoraz 20,20 s

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 25,01 s, 2. Jiřice 26,99 s, 3. Těchoraz 27, 62 s

Hněvkovice 19.9.09

Na předposlední soutěž PHL jsme si vyjeli do vesničky nedaleko Humpolce - do Hněvkovic. Počasí se z minulého roku zřejmě poučilo a sluníčko se rozhodlo svítit celé odpoledne. Tato soutěž se od jiných lišila tím, že se zde běžel i sport. Tak jsme neváhaly této možnosti využít a po delší pauze si ho opět zaběhnout. Ale nejprve k hrbáči. Vzhledem k vyrovnaným výsledkům v naší kategorii žen u mnohých dívek panovala trochu nervozitka . Ta víceméně opadla, když jsme shlédly 2 perfektní útoky holek z Bácovic a Jiřic s časy něco málo přes 26 s. Vzhledem k tomu, že jsme během těchto 14 dnů ani jednou pořádně netrénovaly jsme si tolik šancí nadávaly . A náš útok také tak dopadl. Čas 29 něco by se dal vystihnout příslovím: neurazí, nenadchne . Chuť jsme si ale spravily při sportu, když jsme se umístily na prvním místě a s naším časem jsme mohly konkurovat i pánům (samozřejmě jak kterým) Ze sportu se pak stala taková malá exhibice, kdy nám družstva specializující se na hrbáč, ukázala, že ten sport vlastně nemusí být zas až taková nuda Závěrem bych dodala, že soutěž se nesla v duchu řádění malých přáslavických hasičů s tetou Blážou , létání Předsedy vzduchem a v neposlední řadě nezapomenutelně vtipného komentátora alá Hoří má panenko

Výsledková listina muži
1. Č. Řečice 20,01 s, 2. Těchoraz 20,15 s , 3. Kletečná B 20,73 s

Výsledková listina ženy
1.Jiřice 26,02 s, 2. Bácovice 26,34 s, 3. Rynárec 29,03 s

Jiřice 5.9.09

Tradiční soutěž v Jiřicích svou kvalitou opět nezklamala, i když bylo poněkud chladno. Večer před soutěží sice vznikl na naší straně problém s odvozem, nakonec se této role obětavě ujal vynikající Martin Jirák, za což mu ještě jednou touto cestou velice děkujeme Na počátku jsme sice vytvořili trochu problém se startovním pořadím, ale nakonec se vše vyjasnilo. Náš útok se nám velice povedl (musíme se pochválit ) a osobní rekord 25,66 nás naprosto šokoval Z prvního místa jsme se však neradovaly dlouho, protože nás vzápětí v osobním rekordu předběhly o 5 setin domácí ženy, kterým k prvnímu místu a vynikajícímu výsledku gratulujeme Naši muži pak ve značně poslepované sestavě obsadili vynikající třetí místo. Po převzetí poháru jsme zahájily oslavy v Jiřicích a část z nás je spolu s Péťou Poláškem zakončila návštěvou námi tolik oblíbené vesničky Kletečné Celokově soutěž hodnotíme jako velice kvalitní, a to jak co do předvedených výkonů, tak i co do organizace

Výsledková listina muži
1. Těchoraz 20,27 s, 2. Přáslavice 20,61 s , 3. Rynárec 20,64 s

Výsledková listina ženy
1.Jiřice 25,61 s, 2. Rynárec 25,66 s, 3. Těchoraz 26,12 s

Rynárec 29.8.09

Domácí soutěž v nás vždy vyvolává smíšené pocity. Začíná to přemýšlením, jak zvládnout soutěž, aby se pokud možno všem líbila, pak to pokračuje brigádami na úpravě našeho plácku a vyvrcholí to šamanským rituálem k odvolání větru deště Přírodní dopolední běsnění nás vůbec nerozhodilo, ba naopak potěšilo, protože jen tak jsme měli možnost pokoukat na kreativní holínky a pláštěnky a ponča a pršipláště nejrůznějšího stáří a stylu ( Soutěž o nejlepší model mezi námi děvčaty vyhrál Konďák ) Již od pravého poledne se k nám sjížděla početná hasičská tlupa. Velmi nás překvapila a potěšila účast 10 ženských týmů. Před vyběhnutím prvního celku proběhlo představení rozkošných malých mažoretek Soutěž pak zpočátku probíhala na střídačku s dětskými celky, čím se dost prodloužila. Dětí totiž přijelo více než se očekávalo, a tak by bylo na zvážení zda jim neudělat vlastní soutěž v jiném termínu Tak jako loňský rok jsem stupně vítězů přenechaly rychlejším a šikovnějším Jsme rády, že alespoň klukům se podařilo zlomit domácí smůlu Snad se zadaří příště i nám. Podrobný průběh soutěže je výstižně popsán na PHL. Po vyhlášení výsledků následovala volná zábava, ke které nám hrála kapela Onšovanka. Bohužel pánové byli už 11 hodin znavení a přestali hrát Byla to velká škoda, protože tentokráte bylo hodně lidí nejen na baru ale i na parketu. Kovošrot je prostě jen jeden Děkujeme všem, kdo se podílely na pěkné atmosféře a ještě jednou gratulujeme klukům z Řečice

Výsledková listina muži
1. Červená Řečice A 18,99 s, 2. Rynárec 20,59 s , Kletečná B 20,78 s

Výsledková listina ženy
1.Těchoraz 26,94 s, 2. Rynárec B 29,95 s, 3. Bácovice 30,45 s

Přáslavice 15.8.09

Do této malebné vesničky s krásnými panoramaty jsme se velice těšily hned z několika důvodů: 1,vždy výborná atmosféra soutěže 2, místní klima, které svědčí našim výkonům 3, stylová trať hned vedle bývalého kravína 4, precizně vysečený název soutěže 5, příjemná a vstřícná obsluha ve stáncích s občerstvením 6, tušení, že zahrají Známku punku 7, cibule vždy po ruce . Sluníčko nám pěkně hřálo a stěstíčko při nás stálo. S časem 27,48 jsme obsadily 1.místo a snad konečně prolomily naši sbírku 3. míst. Za námi se umístily ženy z V.Chyšky, Jiřic, Bácovic, Těchorazu a Hněvkovic. Po vyhlášení výsledků a úspěšném zkonzumování všeho, co jsme měli po ruce a v batozích jsme se nerady rozloučily s místními a vyrazily vstříc novým dobrodružstvím, která na nás čekala na letním parketě v Hořepníku. Ale o tom až příště, přátelé....

Výsledková listina muži
1. Přáslavices 20,94 s, 2. Červená Řečice A 20,97 s, 3. Salačova Lhota 21,67 s

Výsledková listina ženy
1. Rynárec 27,48 s, 2. Velká Chyška 30,43 s, 3. Jiřice 31,64 s

Salačova Lhota 7.8.09

Další kolo PHL se konalo za měsíčního a lampového svitu v od nás poměrně značně vzdálené vísce. Soutěž byla již tradičně po technické a organizační stránce naprosto dokonalá. Neobvyklá mezička slibovala zajímavou podívanou. Bohužel jsme si tuto soutěž nemohly vychutnat, tak jak bychom si přály, jelikož k nám přijela pouť. A ta by se bez nás prostě neobešla Na řadě jsme šly už jako šesté a poté jsme shlédly jen pár útoků, než se uklidily věci do avie. Běžely jsme ve stejné pozměněné sestavě jako minule. Útok byl velmi pěkný a čas se blížil k našemu rekordu, kdyby nedošlo k chybě na rozdělovači ( jinými slovy, kdyby Tygr hýbnul tlapkami a zapojil pravý proud dříve než se k němu dostala voda ) K dalšímu průběhu soutěže se nemůžeme vyjadřovat, protože jsme tam již nebyly, ale velmi nás překvapilo, že náš čas stačil na krásné 3.místo Pohár za nás přebíral náš báječný kamarád Péťa Polášek. Díky za ochotu Pohár od něho přebereme v Přáslavicích. Kéž by tam k němu přibyl i bratříček

Výsledková listina muži
1. Salačova Lhota 20,70 s, 2. Přáslavice 21,82 s, 3. Jiřice B 22,01 s

Výsledková listina ženy
1. Červená Řečice 27,31 s, 2. Jiřice 30,81 s, 3. Rynárec 30,93 s

Těchoraz 1.8.09

Zavelmi krásného letního počasí jsme se vypravily do Těchorazi na další kolo námi tolik oblíbené PHL.Už při odjezdu jsme musely projevit spoustu síly a odhodlání, protože jsme si musely vyndat mašinu do Avie. Tímto velice děkujeme Martinu Jirákovi za to, že nás na soutěž odvezl a že se tam k nám tak hezky choval , a jeho Elišce za vstřícnost a trpělivost Monika V si odbyla premiéru na stroji a šlo jí to skutečně skvěle Jen tak dál Nevyhnuly se nám ani menší roztržky , ale všechno se u baru nakonec vyjasnilo . Problémy nám tak působily nakonec jen všudypřítomné vosy a včely Vynikající třetí místo a posun na druhou příčku v PHL jsme slavily se soupeřkami, bohužel jedna z nás slavila až moc... Ale nakonec to přežila Celkově musíme soutěž moc pochválit, pořadatelům se skutečně povedla.

Výsledková listina muži
1. Jiřice A 20,66 s, 2. Jiřice B 21,65 s, 3. Salačova Lhota 22,05 s,

Výsledková listina ženy
1. Těchoraz 25,99 s, 2. Červená Řečice 26,25 s, 3. Rynárec 28,98 s

Kejžlice 26.7.09

V dopoledních nedělních hodinách jsme se zúčastnily 5. kola (pro nás však 2. soutěže) Havlíčkobrodské ligy. Jelikož jsme se chtěly trochu aklimatizovat, vyrazilo 5 statečných již v sobotu večer. Po příjezdu jsme vzbudily pozornost naší Villou "Kamýk", která jaksi vyčnívala mezi ostatními stany. Nejeden soused nám naše 2+1 s prostornou předsíní záviděl. Přes noc jsme tedy navazovaly nové kontakty s družstvy z HB ligy a psychicky se připravovaly na zítřejší závod. V neděli v 10h, po vyslechnutí státní hymny, se vše rozeběhlo, přesněji 21 družstev mužů a 5 družstev žen. Padaly krásné časy - u mužů se nejlepší pohybovaly kolem 17,5 s, u žen nejlepší 18,8s. Nebýt Strejdy Vlka, který nám ochotně dovezl všechnu výzbroj a hlavně zachránil naši mašinu, ze které za blíže neznámých okolností začala vytékat, nám dívkám neznámá, tekutina z baterie, ani bychom nevyběhly! Tímto mu moc děkujeme. Doběhly jsme ve vcelku slušném čase 23,62, odpovídající našemu netrénování Po skončení závodu jsem ještě shlédly vyproštění opilého mladíka (možná také hasiče) profesionály z Humpolce a poté již při vyhlášení obdržely diplom a spoustu cen (jak už bývá v Kejžlici tradicí) Po zbaštění né moc zralého melounu (holt ten za první místo byl červenější) jsme spokojeně odjely zpět do Rynárce.

Výsledková listina muži
1. Květinov 17,53 s, 2. Podmoklany 17,69 s, 3. Sedlatice 17,79 s,

Výsledková listina ženy
1. Podmoklany 18,76 s, 2. Kejžlice 21,92 s, 3. Rynárec 23,62 s


Bácovice 5.7.09

Druhé kolo PHL se konalo v Bácovicích. Oproti Řečici bylo počasí sice lepší, ale také se dvakrát výrazně připomnělo. Soutěž po organizační stránce pěkně klapala, pořadatelé byli ochotní a moderátor vynikajcí Ve stánku měli dokonce i kyselá lízátka V kategorii žen nás nakonec bylo 6. Nový tým z Červené Řečice velmi příjemně překvapil a doufáme, že bude jezdit na soutěže pravidelně Rozhodčí se tentokrát sešli v plném počtu a snažili se být spravedliví a nekompromisní. Po skončení našeho útoku vyletěl červený praporek vzhůru z důvodu údajného chybného hození hadice na levém proudu. Podaly jsme protest, poprvé v historii ligy se sešla rada, aby rozhodla, zda je náš protest oprávněný. Po shlédnutí videa rozhodla že ano Poháry byly konečně velké a hezké i pro holky. Děkujeme Po skončení jsme se zdržely u stánku s občerstvením. Po zahrátí Známky punku jsme auty odjely spokojeně domů

Výsledková listina muži
1. Bácovice 21,29 s, 2. Přáslavice 21,45 s , 3. Samšín "A" 21,72 s

Výsledková listina ženy
1. Těchoraz 27,25 s, 2. Červená Řečice 29,29 s, 3. Rynárec 3O,86 s

okresní soutěž Pelhřimov 27.6.09

V sobotu brzy ráno jsem se spolu s dalšími 11 družstvy sešli na pelhřimovském stadionu, kde se bojovalo o pomyslnou korunu nejlepšího hasičského družstva mužů a žen na okrese. Oproti loňskému roku se počet družstev sice ztenčil, avšak nám dobře známé firmy zůstaly . Jako první disciplína se běželo 100m s překážkami. Vedly jsme si, dá se říci, nad naše očekávání, jelikož jsme se se součtem časů umístily na 2. místě, hned za favorizovanou Rohovkou . Další disciplína byla štafeta 4x100m. V ní jsme se umístily na 3. místě. Po výborném řízku se salátem jsme se odebraly na vedlejší hřiště, kde se odehrávaly tolik očekávané požární útoky. Bojovaly jsme se Zajíčkovem o 2. místo, avšak štěstí zřejmě přeje mladším a jen o 3 desetiny jsme souboj prohrály . Celkový výsledek 3. místo. Ale i to je pěkné umístění, se svým výkonem jsme byly spokojené. Na závěr bych dodala: děkujeme moc Věruš Čechové za pomoc , rozhodčí byli tentokrát mnohem milejší a hodnější, děkujeme , za to chování zajíčkovských "dorostenek" opět příšerné, zasluhovaly by si pětadvacet od svých tatínků!

Výsledková listina muži
1. Počátky 2. Polesí 3. Rynárec
http://www.dh-vysocina.cz/data/PE/Vysledky_muzi_ok rPE_2009.xls

Výsledková listina ženy
1. Rohovka 2.Zajíčkov 3.Rynárec
http://www.dh-vysocina.cz/data/PE/Vysledky_zeny_ok rPE_2009.xls

Kamenice nad Lipou 20.6.09

Na tuto vyhlášenou noční soutěž jsme se chystaly po tři roky a až letos to konečně vyšlo. Běželo se opět v noci tentokráte na náměstí po zámecké dlažbě až k malebnému zámečku, který stojí na kopečku. Na začátku nás překvapil počet družstev. 42 mužů a 14 žen Soutěž probíhala v rámci Táborské hasičské ligy a měla vynikající úroveň. Letos jsme se zúčastnily již třetí ligy a jestliže jsme ostatní pořadatele chválily tak tady musíme Vše klapalo na minutu přesně, rozhodčí byli velmi milí ( dávejte pozor na dlaždičky,ať neupadnete ), moderátor znal pravidla, byl pohotový a vtipný ( prosím Vás, vyskytl se tu takový nešvar- nechoďte nám na záchod po parku, máme tu přece pěkné 3 toi toiky ) a na přípravě byl každý tým stručně představen a poté mu byla zahrána jeho nejoblíbenější píseň ( Ano, tušíte správně: u nás to byl božský Kája ) Ženy i muži běželi na 2B. Nejprve proběhla ženská kategorie. Takhle skvěle nám to už dlouho nefrčelo, leč naše nová mašina opět ukázala svou sílu. Tentokráte nezaútočila u kluků ale u nás. Nezbednice svým tlakem vytlačila céčko z rozdělovače ( řečeno laicky a ve stručnosti- zájemcům rády vysvětlíme ) Nakonec jsme ale dokončily, za což nám tleskali jak diváci, tak rozhodčí, což bylo velmi milé Jelikož jsme do Kamenice jely auty a byly jsme velmi utahané, tak mužskou kategorii jsme již neviděly. Z vyprávění víme, že našim klukům se útok bohužel také nezdařil. Příjemné překvapení ale na závěr přeci jen bylo. Každý tým dostal pěknou cenu. My na chvostu tabulky chipsy a hnojiva

Výsledková listina muži
1. Lavičky 17,07 s, 2. Kamenice/Lipou 18,60 s, 3. Olešná 18,72 s

Výsledková listina ženy
1. Nová Včelnice 24,11 s, 2. Dvorce"A" 24,78 s, 3. Chotěmice 25,99 s

Jiřice 13.6.09

Po 14-ti dnech jsme zamířily na další štaci, která se odehrála v nočních Jiřicích. Trávník byl pěkně osvětlen a běželo se po něm jako vždy rychle. Soutěž měla spád a obešla se bez jakkýkoliv problémů. V mužské kategorii ukázaly muži z Přáslavic svůj um a my jim gratulujeme Naši mladí hoši obsadili smolné a zároveň krásné 4. místo Potěšila nás také konkurence 7 týmů v ženské kategorii a to ještě nedorazily největší favoritky z Bácovic. Škoda, že nenašly chuť či odvahu přihlásit se i do PHL. Běžely jsme opět poslední ze všech a dopadlo to nad očekávání dobře Nutno podotknout, že je to i díky:
1, nedorazily holky z Bácovic
2, na stroji jsme měly vynikajícího Ondru
3, přijel nás podpořit předseda ( pro Neználky-foto 7,33 )
Při cestě zpátky jsme zcela nečekaně poznaly noční krásy okresu Pelhřimov. To se pak krásně usínalo za zpěvu našich ranních opeřenců

Výsledková listina muži
1. Přáslavice 21,06 s, 2. Jiřice A 21,78 s, 3. Kletečná 24,04

Výsledková listina ženy
1. Těchoraz 27,28 s, 2. Rynárec 28.05 s, 3. Jiřice A 29,57 s

Červená Řečice 30.5.09

První soutěž PHL v historii a skoro celou jí pršelo štěstí :) Takže jsme se choulily zimou v opuštěných fotbalových šatnách a doufaly, že na náš útok přestane pršet. To se nakonec naštěstí stalo, ale zrovna super výkon to nebyl. Aspoň poučení pro příště. Jinak soutěž musíme pochválit, proběhla bez problémů a i rozhodčí byli vynikající. Jen tak dál :) Deštivý den jsme zakončili v rynárecké hospůdce.

Výsledková listina muži
1. Červená Řečice A 21,77 s, 2. Jiřice B 22,77 s, 3. Jiřice A 23,44 s

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 30,47 s, 2. Těchoraz 31,96 s, 3. Rynárec 35,05 s

Vokov 30.5.09

Co dodat... Okrsek jako obvykle.. musíme pochválit pořadatele za vynikající stánky s občerstvením. Bohužel se opět objevil totální chaos ve startovní listině, neočekávaně jsme během 10 minut museli nastoupit na start, což se značně projevilo na našem výkonu. O výkonu rozhodčích raději pomlčím.. Navíc strašná zima. Ještě, že jsme jeli na ligu... S ohledem na to, že jsme nevydrželi do konce nejsme ani schopny dodat výsledkovou listinu...

Květinov 15.5.09

V pátek, těsně před setměním, jsme se společně s našimi chlapci vydali na naše první letošní závody, do Květinova. Zde probíhalo první kolo HB ligy ve sportu, tradičně v noci za umělého osvětlení. Jen tak tak jsme stihli nástup, neboť jsme se cestou na soutěž rozhodli poznat krásy vysočiny a pokochat se noční krajinou mezi Humpolcem a Jihlavou. Než odběhlo 29 týmů mužů zabavily jsme se s děvčaty čajem a párkem v rohlíku. V 01:47 přišel náš čas! Nervozita z nás spadla, když jsme v reproduktorech uslyšely libý hlas Karla Gotta. Ten nás, ve spojení s novou mašinou, která řádila doslova jako "utržená ze řetězu" vybičoval k dostatečně uspokojivému útoku, s nímž jsme se umístily na krásném třetím místě! Závěrem jsme udělali kšeft místnímu kiosku a spokojeně odjeli domů do Rynárce, kde nás za téměř raního rozbřesku přivítal překrásný ptačí vřískot. Prostě vydařený Květinov jako vždy...

Výsledková listina muži
1. Olešná 17,79 s, 2. Nevcehle 17,87 s, 3. Květinov 18,25 s

Výsledková listina ženy
1. Nevcehle 17,72 s, 2. Podmoklany 20,34 s, 3. Rynárec 23,27 s

Žirovnice 12.10.08

Soutěž byla opět kvalitní a vydařilo se i počasí, bylo skutečně teplo:) Škoda jen chybné časomíry u Bácovických holek... Jinak jsme předvedly velmi dobré a vyrovnané výkony a potvrdily jsme, že jak jde o peníze, taxe nám daří:) Děkujeme Gábince za obětavou podporu:) Jen škoda že už je konec sezóny :,(

Výsledková listina muži hrbáč
1. Branišov 20,75 s, 2. Jiřice B 21,04 s, 3. Jiřice A 21,25 s a dalších 9 účastníků

Výsledková listina ženy hrbáč
1. Rynárec 29,13 s, 2. Jiřice 29,52 s, 3. Bácovice 30,45 s a další 1 účastnice

Výsledková listina muži sport
1. Kejžlice 17,30 s, 2. Žirovnice 18,72 s, 3. Rynárec 21,49 s a další 2 účastníci

Výsledková listina ženy sport
1. Rynárec 23,06 s, 2. Kejžlice 23,20 s, 3. Rohovka 24,74 s

Humpolec 4.10.08

I když jsme na této soutěži ještě nebyly, velice se nám tu líbilo. Vše bylo dobře připraveno, jen konkurence mohla být širší.. Děkujeme Martinovi za to, že nás nenechal v nouzi a na soutěž nás dovezl:) Vyhrály jsme spoustu krásných cen a skvěle jsme se bavily:)

Výsledková listina muži hrbáč
1. Jiřice A 21,56 s, 2. Jiřice B 21,64 s, 3. Čerevená Řečice 22,15 s

Výsledková listina ženy hrbáč
1. Rynárec 33,22 s

Výsledková listina muži sport
1. Kejžlice A 16,69 s

Výsledková listina ženy sport
1. Rynárec 39,87 s

Hněvkovice 20.9.08

Soutěž byla velice kvalitně organizována, v příjemném prostředí a myslím, že jsme podaly sympatické výkony. Problémem bylo jen to, že téměř mrzlo. Ale dokázaly jsme se zahřát a vyhrát víno a lovečáček. Nakonec jsme domů vezly dva poháry :) A v Avii byla tentokrát fakt sranda:)

Výsledková listina muži hrbáč
1. Jiřice A 21,24 s, 2. Kletečná B 22,42 s, 3. Kletečná A 22,60 s a dalších 11 úč.

Výsledková listina ženy hrbáč
1. Bácovice 28,51 s, 2. Rynárec 30,56 s, 3. Jiřice 31,34 s

Výsledková listina muži sport
1. Humpolec A 26,26 s, 2. Humpolec B 27,77 s, 3. Č. Řečice 28,28 s a další 2 úč.

Výsledková listina ženy sport
1. Rynárec 39,47 s, 2. Hněvkovice 52,25 s

Litohošť 13.9.08

Tradiční a opět velice kvalitně připravená soutěž bez rozhodčích a také bez jakýchkoliv problémů. Monika z Bácovic, která nám pomohl na koši, na nás asi přenesla trochu jejich vítězného ducha a obsadily jsme vynikající druhé místo. :)

Výsledková listina muži
1. Č. Řečice A 19,24 s, 2. Branišov 20,14 s, 3. Přáslavice 20,26 s a dalších 12 úč.

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 25,42 s, 2. Rynárec 30,08 s, 3. Hořepník 36,37 s a další 3 účastnice

Jiřice 6.9.08

Přijeli jsme se jen zúčastnit a překvapili jsme sami sebe osobním rekordem a vynikajícím druhým místem:) Běželi jsme jako poslední a a si nám to pomohlo:) Soutěž jako vždy perfektně organizovaná, ale vyskytly se trošku problémy s rozhodčími v mužské kategorii... Aspoň kluci to říkali... Ale hlavně obrovská gratulace holkám do Bácovic k jejich vynikajícímu času!! Holky, jste fakt dobrý :)

Výsledková listina muži
1. Jiřice A 18,85 s, 2. Přáslavice 19,43 s, 3. Jiřice B 20,58 a dalších 16 účastníků

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 22,57 s, 2. Rynárec 26,00 s, 3. Jiřice B 26,92 s, a dalších 7 účastnic

Rynárec 31.8.08

Na domácí soutěži se nám tentokrát nedařilo, napotřetí jsme vítězství neobhájily. Bojovaly jsme ale jako lvi. Bohužel sport jsme běžet nesměly... Na baru a večerním parketu byla ale náš tým bezpochyby jasným vítězem :)

Výsledková listina ženy
1. Bácovice 26,66 s, 2. Rynárec B 31,21 s, 3. Jiřice 37,80 s a další 3 účastnice