10. dubna 2009 v 01:28
jo a kdyz uz tu tak pisu.....tak kdyz tak stojis o to trenovat tak v dnesni dobe mobilnich technologii snad nejni problem nekomu z kluku napsat a nevidim potom problem v zarizeni aby tam nekdo prisel a pripravil ti ty prekazky.....takze Kubicku vyndej mobil obetuj nejakou tu sms a nehan kluky tady, ze nic nedelaj.....jestli mas nejakej napad tak s nim muzes informovat i ostatni...vytvoril sis na to stranky tak to tam napis....to ze se to tam vynda neznamena, ze tam budes litat jenom ty takze klidne nekomu napis a uvidis, ze na to nebudes sam.....ne jak kdyz nekdo potrebuje spolupraci od tebe, da ti o tom vedet, a ty se na ne vyseres....
